طب قرآنی و دکتر جمشيد خدادادی

فرهنگ تغذیه از نگاه قرآن (استاد جمشيد خدادادي)

پیغام به دوستان

دوستان از نظرها و سوال ها متشکرم من خودم هیچ کاره ام .منبع من دکتر خدادادی است و منبع دکتر خدادادی قرآن مجید است من سعی می کنم به سوال های شما جواب بدم یعنی دکتر خدادادی جواب بده .به شادی خانوم هم ارزوی شفا می کنم .

هر کسی می خواهد لینک کنه من امده ام.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 16:20  توسط رضا  | 

پیغام نویسنده

شاید شما اولین بار و اخرین باری باشه که وارد این وبلاگ می شوید چون می بینی اینجا همه چیز را گفته نخور این را باید بگم  که تا غذای جایگزین نگفتیم دست از این ها نکشید بلکه کمتر بخورد. این را برای شما زودتر روشن کنم که غذا فقط غذا های گیاهی .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 16:0  توسط رضا  | 

کامل کننده بحث لبنیات

برای لبنیات کمی نوشتم حالا کمی دیگر هم می نویسم . 32 تا بیماری برای ماست نوشتم و 10ساعت درس دادم ، گفتیم که وقتی بچه ماست بخوره( منظورم ماست پاستوریزه است) بچه پیش فعال می شود، گفتم که بچه پیش فعال یعنی چی ، مثلاً کسی ماست می خورد 4 ساعت  می خوابد دیگه توان اینکه یک تحقیق 30 دقیقه ای کنه ندارد.

 خوب حالا شیر ، شیر معمولاً یک قندی داره به نام لاکتوز ، در افراد بزرگ سال انزیم لاکتوز وجود ندارد در نتیجه  با خوردنش حالت تهوّع می گیرند یا دچار اسهال می شوند یا دچار یبوست می شوند ؛ خوب جدیداً امدن شیر های کم لاکتوز تولید کردند درحالی که شیری این طوری باشه دیگه درد نمی خوره ، ما نمی گوییم شیر بد ، ماست بد ،اگر رفتید داخل یک ییلاقی که گوسفند فقط علف صحرا را خورده ، بخورید نوش جانتون ولی ماستش را کمتر بخورید ، یکم به ماستش نعنا، پونه، نمک ، موسیر بزنید و کم بخورید عیبی نداره ولی ماست های پاستوریزه می خورید و عصبی می شوید خوب ماست چه کار می کنه؟ یک چهارم ماست اسید لاکتیک است ، اسید لاکتیک چه کار می کنه؟ ایجاد اسیدتوز در بدن شما می کنه که دو قسمت بدن تان را فعال می کنه یکی ریه است که به نفس نفس می افتی که این هیدروژن را خارج کنه یکی هم کلیه تون فرسوده می شود تا این حالت اسیدی ماست را خارج کنه، خوب داخل مغز چه اشکالی ایجاد می شود؟ نورون های مغزی را فعالیتش را کم می کنه .

یکم هم درباره چایی بگم :متاسفانه چیزی که همه ی ما داریم استفاده می کنیم این چایی است ، عزا چای ، مهمانی چای ، دعوا چای ، همه جا چای ، چه خبره این همه چایی می خوری ، چای یکی از ان گیاه های سمی است که سرطان زا است دلیلش را فکر کنم در پست چای و سوسیس کالباس نخورید گفتم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:59  توسط رضا  | 

چیپس،تواشک،یخمک و... نخورید؟!؟!

خوب این ها در بچه ها کوچک لوزه ی سوم ایجاد میکنه ، بچه ها شب ها نمی توانند بخوابند ، نفسشان در نمی اید و خر خر میکنند ، بعد به پزشک مراجعه می کنید ، می گه باید لوزه ی سوم را عمل کنیم شما هم راحت عمل می کنید ، خوب درمانش چیه؟ نخوردن چیپس،تواشک،یخمک و... ، حالا کسانی که چیپس دوست دارند چیزی که می گم را دقت کنند سیب زمینی هایی که الان الفا هستند اکثراً ویروسی هستند! از کجا بفهمیم که ویروسی هستند ؟ شما سیب زمینی را از طول یا عرض ببرید ، وقتی که بریدید یک دایره ی سفید رنگی است ، در واقع این قسمت سیب زمینی ویروسی است ، اگر این را اب پز کنید این هنوز سفید می مونه و اگر سرخش کنید این تبدیل به خط های قهوه ای می شود ، خوب وقتی شما چیپس می خورید دقت کنید که چند تاش این خط قهوه ای را دارد خوب این  چیپس،تواشک،یخمک و... را ندید به بچه ها چون بیماری های پوستی و روانی بچه ها می گیرید از لحاظ روانشناسی بچه پیش فعال می شه ، بچه دیگه درس نمی خونه ، از در و دیوار هم  بالا می رود.
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:59  توسط رضا  | 

قند نخورید؟!؟!

ایا می دانی چه چیزی به این قند می زنند که سفید می شود؟ آهک می زنند.

ببخشید که ما اینجا بر زد همه کار می کنیم هدف ما رساندن مردم به سلامتی کامل است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:58  توسط رضا  | 

ماکروویو

جدیداً عزیزان می رن ماکروویو می خرند و میزارن داخل اشپز خانه یک کلاسی هم نشان هم بدن ، اصلاً می دانید این ماکروویو چه بلایی به سر شما می اره ؟ اولین ضررش این است که اگر روشن باشه شما هم به ان نگاه کنید چشمتان اب مروارید می اره ، چرا؟ چون فرکانسی تولید می کنه با قدرت خیلی زیاد  و اگر هم زیاد کنارش  بایستید عقیم می شوید.

اساس کار این براساس کار رادار هواپیما کار می کنه ، یک لامپی است که فرکانس تولید می کنه با قدرت بسیار زیاد ، این فرکانس ها با هرچه قدرت بیشتر می خوره به این مواد غذایی و سلول های غذا را متلاشی می کنه ، جالب اینجاست که این می پزه ولی ظرفش شما هنوز داغ نشده . برای چی این را می خرید ، این را کشورهای اروپایی شمالی صادر می کنند و نسل ما هم مثل خودشان می خواهند از بین ببرند تازه ارز این کشور هم میبرند از ان ور هم هر چی دارو بخوای  صادر میکنند ، دارویی که یک آمپولش 250 هزار تومان است که با چشمای خودم دیدم که به بیماری های  کبدی می دهند و طزریق می کنند و حالشان بدتر هم  می شود ، وابستگی بیشتر از این ، خاویار صادر کن از ان ور امپول 250 هزار تومان بخرید؛ چه قدر باید خاویار ، توت ، انجیر ، بادام ، پسته و... صادر کنی که یک امپول بخواهی وارد کنی ، خوب این دست کی هست ، دست یهود است ، قرآن که 1400 سال پیش به شما گفته این ها دست یهود ، چرا گوش نمی کنی ؟ من که دارم می زنم تو سرم!!!

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:58  توسط رضا  | 

شیرینی قنادی ها را نخورید؟!؟!

خوب شما تا حالا دید پشت ویترین قنادی ها شیرینی برق می زنه و بعضی مات است ، 90% روغنی که ما مصرف می کنیم که روغن سویا است از خارج تامیین می شه ما فقط 10% خودمان تامیین می کنیم ، و این تانکرهایی که گازوئیل می کشیدند وقتی کشتی روغن می اورد این ها باید می رفتند 25 هزار تومان می دادند که با بخار این تانکرها را شست وشو دهند ولی این ها می رفتند 5 هزار تومان می دادند و برگه ی شست وشو می گرفتند ، دو و سه سال پیش این ها فهمیدند و گرفتنشون ، حالا هر چه بیشتر برق بزنه گازوئیل اش بیشتر است ؛ خوب حالا شیرینی تر ، این ژلاتینی که روی شیرینی ها است از جلبکی به نام اگار که در اب های جنوب است درست می شه، حالا این اگار در ازمایشگاه های کشت میکروب مورد استفاده قرار می گیره ، خوب شما میل می کنید و دچار بیماری می شود و باید 20 روز روزی 14 تا 16 انتی بیوک 500 بخورید ، سیستم گوارش را از دست می دهید و ده ها بیماری دیگر دچار می شوند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:56  توسط رضا  | 

برسی پیتزا، کیک ، ساقه طلایی و...

ممکن بگید خوب اگه ما خودمون پیتزا درست کردیم و سوسیس و کالباس توش نبود چه ایرادی داره ؟ خیلی ایراد داره ، اولاً پنیرش را نمی دونی چیه ثانیاً نون پیتزا ، خوب به نون پیتزا چی می زنند؟ بیگ گین پودر می زنند ، کیکی که شما می خورید ، بیسکویتی که شما می خورید اصلاً می دونید توش چی است؟ الان یک ساقه طلایی بگیرید روش نوشته کربنات آمونیوم ، ببینیم توش چی است.

بیگ گین پودر چی است؟ وقتی شما غذا هایی مثل گوشت استفاده  می کنید در بدن ما اوره تولید می شه ، اوره که تولید شد، کبد این را تبدیل به آمونیاک تبدیل می کنه ، امونیاک از طریق ادرار دفع می شه ، این بوی بد ادرار از امونیاک است ، امونیاک همان H4 است بعد میان یک C3 بهش اضافه می کنند بعد میشه بیگ گین پودر ، بعدش این را اضافه می کنند به کیک.
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:56  توسط رضا  | 

سس مایونز نخورید؟!؟!

می گن نه ما خودمون درست می کنیم ، یکسری هم حال ندارند می گن ما میریم می خریم؛ عزیزان می دونید این ها از چی درست می شه؟ این ها از مشتقات نفت ، دو نوع پارافین استخراج می کنند به نام پارافین مایع و پارافین جامد، این زرده ی تخم مرغ را که شما ندیدید که چه جوری هست ، حالا این زرده ی تخم مرغ اشکالش چیه؟ سالم که نمی برند ، معمولاً این قنادی ها ، این شکسته ها را یا این سس فروشی ها یا کسانی که کارخانه سس این شکسته ها را ،این مخلوط شده ها را  میان این ها را می برند  ، در مرغ و تخم مرغ یک میکروبی فوق العاده مضری است ، این میکروب وارد سیستم ایمنی شما می شه بیماری های اتومین ایجاد می کنه ، کوچک ترین عارضش رماتیسم مفصلی است تا اخر عمرتان باید کرتن بخورید ، این زرده ی تخم مرغ را میان با پارافین مخلوط می کنند و وقتی مخلوط کردند به عنوان سس به شما می دن بعدش هر مهمانی ای که می رید هر چی می تونی سس می ریزی ، سالا را با سس نمی خوری بلکه سس را با سالاد می خوری .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:55  توسط رضا  | 

لوازم آرایش

خانوم ها زیاد دنبال این چیز ها هستن یکمی  در موردش بگیم

 

 

بهترین لوازم ارایشی که قرار شما استفاده کنید که بودجه اکثر شما نمی رسه بخرید ، از فرانسه می اید ، این ها را از جنین سقط شده معمولاً درست می کنند ، مولی در ایران که شما می خرید در ذوب آهن اصفهان درست می شه ، وارد ذوب آهن اصفهان شدید یکم می رید جلو، دست چپ ، یک مخزن بزرگی است که وقتی کک را می پزند زایعات این کک می اید انجا جمع میشه از زایعات این کک میان این لوازم ارایش را درست می کنند ؛ خوب این ریمل می دونید چه خطراتی داره ؟ اگه بریزه تو چشم ، چشم را کور می کنه ؛ اما اگر غذاتون را رعایت کردید نیاز نیست پنکیک بزنید ، در واقع این غذا ها را می خورید که خدا گفته اتوماتیک وار این  قرمز می شه ، مواد شیمیایی پوست تون را خراب می کنه ، چرک می کنه و پوست تون پیر می شه عزیزان ؛ حالا من انشاالله در وبلاگ از مواد غذایی یکسری ماسک ها را می گم خدمت تون که استفاده کنید چهرتون شاداب بشه و لطیف بشه .
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:55  توسط رضا  | 

خاطره از دکتر خدادادی

 ذوب اهن اصفهان رفتیم من یک سیب همرام بود ، دو تا قاشق ارده وعسل با خودم برده بودم ، اقا ما رفتیم بازدید کردیم بعد برگشتیم ، داخل هتل ما را نگه داشتن ، هتل فولاد شرق ، یک جوجه کباب برامون اوردن که من تا حالا جوجه کباب به اون بزرگی ندیده بودم دقیقاً نیم متر بود و بیش از نیم متر . گفتن بخور، ما گفتیم نمی خواهم بخورم ، همه اعتراض کردن ، گفتند تو دیگه چه کسی هستی ، چه ادم بی سلیقه ای هستی ، گفتم اقا جون من بی سلیقه ام ، برای خودم بی سلیقه هستم ، شما بخور ، یعنی اینقدر بود که پنج و شش نفر بودیم ، خیلی ها نتونستن یک جوجه کبابه بخورند بعدش که تقسیم کردن باز هم اضافه ماند .

ما سیب را در اوردیم با یک یا دو قاشق ارده وعسل خوردیم . دریک جا کمی سخنرانی داشتیم لطف کردن ما بردن جوجه کبابی ، ما گفتیم  مرغ نی خوریم ، کباب نمی خوریم و... ، گفتن چی می خوری ، گفتم کمی برنج با سالاد ، سس هم نمی خواهم ، بلااخر دوستان اصرار پشت اصرار ، گفتن ماهی داریم ، گفتم حالا ماهی بیار نصفش من می خورم نصف دیگرش شما بخور ، خلاصه اوردن ما شروع کردیم با دست خوردن همه تعجب کردن ، گفتن ما هم خیلی دوست داریم ، ان ها هم رفتن دستشان را شستن و با دست خوردن ؛ عزیزان نباید این طوری باشه که مثلاً امریکایی با قاشق و چنگال غذا می خوره ما هم با قاشق و چنگال ؛ اصلاً عزیزان امریکا حدود 450 سال که کشف شده ، اگر شما دقت کنید اروپا در قرون وسطی در تبحش بود ، این ها حمام نداشتن ، توالت نداشتن ، ملکه ی فرانسه در طول عمرش دو بار حمام رفت ، اصلاً چرا عطر و ادکلن بهترین از فرانسه می اید؟ چون این ها ادم های کثیفی بودن این ها را می زدن به خودشان ، شاید بگید این را دیگه از کجا اوردی؟! برید کتاب تمدن اسلام وعرب را بخونید ، نویسندش اقای دکتر گستایلون فرانسوی است ایشان این مطلب نوشته اند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم مرداد 1386ساعت 15:54  توسط رضا  | 

چلو کبابی نروید!؟!؟

 خوب حالا ما می گیم ما مرد خوبی هستیم ، خانواده را خیلی دوست داریم ، هفته ای یک بار به خانواده قول می دیم که این هفته پنجشنبه یا جمعه مهمون من می ریم چلو کبابی ، ما که پیتزا نمی خوریم .

خوب حالا میایم چلو کبابی بررسی می کنیم، شما تا حالا دقت کردید برنجی که در چلو کبابی می خوریم می شه دونه دونه شمرد و قدش بلند تر از برنج هایی که شما می پزید، علتش می دونید چیه؟ زاج می زنند؛ خوب حالا میدونید زاج چیه؟ اونی که می خواد خود کشی کنه یک قاشق زاج را بریزید داخل یک لیوان اب بعد بخوره ، سه روز دیگه همون جای ابدی که می دونه

 می ره. همه جای بدنشان خونریزی می کنه، دلیلش چیه؟ زاج چربی ای که داخل عروق بدن انسان است ، اون چربی که باعث ارتجای عروق انسان می شه میاد اون حالت ارتجایی را از بین می بره ، مثلاً دارید حرف می زنید یکدفه از دهانتان خون جاری می شه. این هم از برنجش حالا میایم سراغ گوشتش ، در پست های قبلی که در مورد ماست بود گفتم که به گاو چی میدن دیگه نمی نویسم ان را هم بخونید.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 21:49  توسط رضا  | 

رب گوجه فرنگی نخورید؟!؟!

 خوب رب دیگه چه اشکالی داره . یکسری ها می گن ما خودمان درست می کنیم ما به ان ها می گیم دیگه بدتر ، برای اینکخ شما داخل ظرف آلومینیمی رب می پزی ، 24 ساعت می جوشد بعد وقتی که جوشید این رب سیاه می شود ، وقتی رب خالی می کنید می بینید ان مقدار که رب در ظرف بوده کاملاً سفید شده . خوب الومینیم میاد با این رب ترکیب می شود ف وقتی شما میل می کنید اول کندی ذهنی و شعور میارد اگه ادامه پیدا کنه دچار الزایمر می شی . چرا جدیداً الزایمر زیاد شده ، خوب سوال اینجاست که سبزی ای که 24 ساعت بجوشد چه ویتامینی توش هست ، مهمترین ویتامینی که داخل گوجه فرنگی است ویتامین C  است ، جالب اینجاست که اگر کوجه را با چاقو بریدی ویتامینش از بین میره حالا بیایید 20 ساعت این بجوشینیدش . جدیداً دیدید که کسانی می گن نمی دون چرا فراموشی گرفتیم لغات به یادمون نمی مونه یا اینکه شماره می دن یادمون می ره ، چون رب تو غذا زیاد می ریزی ، غذا را زیاد سرخ می کنی ، تو ماکروویو می زاری.  برای اینکه رب را نگهداری بهش استات سدیم می زنند، اگر توش استات سدیم نباشه چهار روزه  کپک می زنه .

 یک مطلب خیلی مهم هم می خواهم در مورد ماکروویو.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 21:48  توسط رضا  | 

کنسرو نخورید؟؟!!

کنسرو دیگه چه اشکالی داره!؟!؟

موادی شیمیایی به کنسرو اضافه می کنند به نام E D T A خوب این چه کاری می کنه؟ برای نگه داری غذای کنسرو شده است.

این اولین عارزش کم خونی و ... خوب وقتی کم خونی داشته باشی یکسره چرت می زنی ، قدرت اینکه بروی یک مطلب علمی بخونی را نداری  و قدرت اینکه چیزی تو مغزت بمونه نداری .

 

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 21:47  توسط رضا  | 

سوسیس و کالباس نخورید ---2---

جالب اینجا است که کسانی که سوسیس و کالباس می خورند شب ها کابوس می بینند ، می بینند جنگ ، دعوا ، بزن ، بکش ، خون ، خونریزی ، یک دفعه از طبقه دهم پرت می شود پایین ، جیق میزند و یک دفعه از خواب بیدار می شود بعد می گن این جن زده شده  بعد می برند یش رمّال ، نه این خودش ، خودش جن زده کرده ، غذایی خورده که با فطرتش سازگار نیست ، اختلال لیجاد کرده . خوب چرا می خوری؟ خوشمزه است. چرا این حالت ها ایجاد می شود؟ چون سیر و فلفل زیادی داخل این است ،  24 تا 25 نوع ادویه در این می ریزند ، خوب این ادویه چه کار می کنه خوب کبد را از کار می اندازه.این سوسیس و کالباس هم کلیه هم کبد را از کار می اندازد. جالب این است که ما با ان نوشابه می خوریم ، خوب این نوشابه چکار می کنه؟ در نوشابه یک ماده سرطان زا وجود دارد به نام بنزات سدیم از مواد حلقوی ، از مشتقات بنزن است ، شما می خورید سیس سیستم را می ریزد به هم و قندی که داخل نوشابه است چه کاری انجام می دهد؟ افسردگی حاد ایجاد می کند، خوب چرا؟ چون قند ها دو گروه می شوند اگر کلاریزه کنیم ،  قند های راست گرا و قند های چپ گرا، این جزء قند های راست گرا است ، در ساختمان قند ها به کار می رود ، وقتی شما میل می کنید این حالت پیش می اید ، فشار به کبد می اید و خوب این کبد باید چه کار کنه؟ این قند را باید تبدیل کنه به یک نوع  قند دیگر بعد جذبش کنه ، خوب کبد شما چقدر توانایی داره اگر به شما بگن 24 ساعت نخواب می توانی ، 24 ساعت کار کن می توانی ، شما 24 ساعت از این کبد کار بکشین بعد فشار بهتون می یاد بعد وقتی هوا  تاریک شد می ترسی ، برق رفت تو خونه وحشت می کنی ، چرا؟ چون سوسیس و کالباس و نوشابه خوردی . کوکا کولایی که در ایران است که شرکتش در مشهد است مستقیم از امریکا وارد می شود ، مواد اولیه اش سری است و هیچ کس در دنیا نمی دونه و انحصارش در امریکا است و هر کسی که می خواهد این کارخانه را بزند باید مستقیماً از اونجا وارد کنه ، جالب اینجاست که ما میاییم  نوشابه وارد می کنیم ، ارز این مملکت را میدیم به خارج تا نوشابه بخوریم و خودمان را دچار بیماری کنیم بعد بچسبیم به یغه خدا ، ایا ارزش انسان این است که این فضولات را بخوره و دچار بیماری های اعصاب و روان بشه و از یاد خدا غافل بشه. وقتی شما یک درد شدید میگرن داشته باشید تنها چیزی که به ذهنتون نمیاد خداست.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 21:47  توسط رضا  | 

سوال پرسیده بودندچاره ی خشک شدن بینی و حلق در اثر حساسیت شدید چیست؟

سوال پرسیده بودندچاره ی خشک شدن بینی و حلق در اثر حساسیت شدید چیست؟ اگر فلسفه ی حساسیت را شما بدانید دیگه حساسیت نمی اید سراغتان. این را من بگم که یک شگفتی درون ما است که اگر ما خودمان را بشناسیم هیچ موقع دچار حساسیت و الرژی نمی شویم که مراجع کنیم به پزشک خوب نشیم و برویم کلینیک الرژی. من افرادی را دیدم که هفته ای 82 هزار تومان واکسن الرژی یشان بود ایشان حاضر نشدن که ماست نخورند تا 82 هزار تومان را ندهند گفت من می دهم و می خورم ما گفتیم بده و بخور.

حالا عزیزان ما این الرژی را از کجا کشف کردیم؟ سوره ی مبارکه ی روم ایه ی 30 چرا؟ برای اینکه ما 75 تریلیون سلول در بدن ما است یکی از دوستان پزشک محاسبه کرده بود 500 سال باید بشینیم بدون لینکه چیزی بخوریم بشماریم تا سلول های بدن ما تمام بشود ، این سلول های بدن ما فاصله یشان با موی رگ های که در بدن ما است 25 تا 50میکرون است این تک  تک سلول های ما طبق فطرت خودشان غذا می خورند وقتی که پیتزا می خوریم این پیتزا وارد معده ، روده ، سیستم لنف ، خون و نهایت کبد و میرود داخل موی رگ ها تا سلول ها استفاده کنند . طبق سوره ی مبارکه ی ( قاف ) ایه ی  16 خداوند در تک تک سلول های ما است اصلاً این بینشی که سلول های ما دارند به خاطر وجود خدا است ، خوب این غذا از طریق موی رگ ، از موی رگ خارج می شود تا سلول بخورد سلول می بیند عجب غذایی امده الان فلج می شود ، الان مسموم می شود ، می اید عکس العمل انجام می دهد یک ماده ای ترشح می کند دور خودش به نام هیستامین ، وقتی که ترشح کرد این غذا را نمی گذارد بیاید طرف خودش ، این هیستامین دوباره از طریق هما موی رگ جذب می شود و وارد خون می شود بعد شما مخاط بینی یتان خشک می شود ، حلق تان خشک می شود ، چشم تان می خوارد ، صبح که بیدار می شوی 20 تا عطسه می کنی بعد می گی من چرا الرژی فصلی گرفتم ف نه الرزی فصلی نگرفتی الرژی شکمی گرفتی ، چرا؟ چون همه چیز ریختی تو شکم ات. این را بگم جالب است که وقتی با سلول های  بدنت هماهنگ نشدی عزیزان این سلول می اید با شما قهر می کند ، می اید بر علیه شما انقلاب می کند و خود کشی می کند. یکی از درمان هایی  که ما کشف کردیم این است هر موقع دچار کسالت شدید هر غذایی که بدن تان  طلب کرد نخورید و عکس ان را بخورید. مثلاً هوس ترشی کردید نخورید و به جایش عسل بخورید ، وقتی که خوب شدید دیگه از ترشی بدتان می اید.  
+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 15:5  توسط رضا  | 

سوال پرسیده بودند چه غذا هایی را برای مصرف روزانه توصیه می کنید؟

سوال پرسیده بودند چه غذا هایی را برای مصرف روزانه توصیه می کنید؟ من نظرم این است که اگر می خواهید گوشت بخورید گوشت گوسفند یا شتر یا ماهی یا میگو باشه تازه  ان هم سرخش نکنید ، سعی کنید 80% تا 90% غذایتان گیاهی باشه روزی یک وعده غذای پخته بخورید و روزی دو وعده غذای خام بخورید اکثراً این غذا خوردن شما عادت است بدن شما نیاز ندارد. من صبح یک قاچ خربزه خوردم ظهر هم سه تا چهار قاچ خوردم شب هم معلوم نیست چی بخورم. دیروز هم یک لیوان اب و یک قاشق عسل بوده ونهار هم یک لیوان اب ویک قاشق عسل و شب هم یک مقدار البالو بوده. اگه عزیزان می خواهند دقیقاً بدانند چند درصد غذاشان گیاهی و چند درصد گوشتی باشه  بیان ایات قران که مربوط به تغذیه است بزارن پیش هم ببینن چقدر خداوند به گیاه توصیه کرده و چقدر به گوشت ، جالب اینجا است که غذای اصلی انسان که شفا می دهد فقط و فقط گیاه است . فکر نکنید که ما اومدیم که بگیم گوشت نخورید . نه خداوند گوشت را حلال کرده ما داریم می گیم که معده ی خودتان را گورستان حیوانات نکنید ، این بگم که هر چیز که انسان بخورد صفت همان درانسان حلول می کند .

چرا خداوند در سوره ی مبارکه ی انعام ایه ی 145 می گوید گوشت خوک نخور زیرا در همان ایه می گوید پلید می شوی و فاسق می شوی.

خداوند در سوره ی مبارکه ی مومنون ایه 51 به پیامبرش که عظیم ترین خلقت جهان است می فرماید: اول غذای پاک بخور بعد عمل صالح انجام بده ، ما که دیگه از پیامبر بالاتر نیستیم.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 15:3  توسط رضا  | 

سوال پرسیده بودن نظرتان در مورد ازدواج فامیلی چیه؟

سوال پرسیده بودن نظرتان در مورد ازدواج فامیلی چیه؟ نظرم این که زیاد ازدواج فامیلی نداشته باشید عزیزان باید بدونند که تست ژنتیک هم نشان نمی ده. خوب ان های که می خواهند ازدواج کنند برگردن به چند نسل قبل شون هم پسر هم دختر اگر بیماری نا جوری بود حتماً

ازدواج نکنند. این نسلی که هستیم نسلی است که بیماری های ژنتیکی بروز می کنه ، من ای را به چشم دیدم.
+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 15:2  توسط رضا  | 

بچه هایی که شب ادراری دارند

بچه هایی که شب ادراری دارند سردی بهشون ندید ، شب ها بهشون ماست ندید ، بچه اگر ماست بخورد شب ادراری می گیرد. چرا؟ چون نورون های مغزی انسان را فعالیتشان را کم می کند. دید وقتی کسی ماست می خورد 4 ساعت می خوابد ، خوب به بچه تون چرا ماست می دید ، فردا درس هم نمی خونه ، اگر زیاد ماست بدهید عزیزان این بچه تبدیل می شود به بچه پیش فعال. ان هایی که روان شناسی خوندن می فهمن من چی می گم ، بچه ای که پیش فعال شد نه درس می خونه نه کار می کنه و از در و دیوار هم بالا می رود.چرا؟ چون بستنی و ماست این کار را انجام می دهد ، دلایل علمی هم فوق العاده زیاد است ، من اگر بخواهم بگم باید درس پزشکی بهتون بگم.

خوب بچه هایی که شب ادراری دارند باید درمان شوند درمانش این است، سه ساعت قبل از غذا سه تا چهار خرما چنتا مغز بادام یک قاشق مربا خوری پودر نارگیل یک نصف قاشق چایی خوری دارچین را می پاشند روی این خرما به بچه می دهند و بعد می خوره سه ساعت قبل از خواب موقع خواب هم می برند بچه را دستشوی دیگه این بچه شب ادراری نمی کنه، ان شاالله. اگه نتیجه نداد دیگه از خود بچه است که براش مهم نیست.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 15:0  توسط رضا  | 

درمان یبوست

 درمان یبوست بهترش این است که غذا را دو برابر دندان هایتات بجوید ، دو قاشق کمتر بخورید، نیم ساعت قبل از غذا یک لیوان اب بنوشید ، دو ساعت و نیم بعد از غذا هم یک لیوان اب بنوشید.

این هم بگم که امام صادق فرموده اند: زمانی که صرف نشتن بر سفره می کنید از زمان عمرتان محسوب نمی شود. و این یکی هم بگم که ائمه ما بسیار تاکید داشتند که غذا را خوب بجوید.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 14:59  توسط رضا  | 

فواید وضررهای نمک

معصوم فرموده اند ابتدا و انتهای غذا نمک بخورید.ما یک درمانی دارم با نمک این را از ما به عنوان یادگاری داشته باشید. کسانی که دچار ترشی معده می شوند دو بار انگشت صد بابه را بزنند به نمک و بچشند کمتر از دو دقیقه ترشی معده از بین خواهد رفت. ولی شما

می روید  3 خیارشور می خورید معصوم کی سه تا چهار تا خیارشور می خورد معصوم کی شور می خورد همراه غذا کی نوشابه

می خوردکی یا  کی  یک پارچ دوغ می خورد. حالا نمک چکار میکنه؟ ما می گیم ابتدا غذا که انگشت می زنید به نمک و می خورید این باعث می شود که این حالت اسیدی معده از بین برود. یک درمان دیگه براتون می نویسم. ان های که می خواهند هیچ موقع دندانشان کرم خورده نشده بیان روزی 2 بار تا 3 بار انگشت بزنند به نمک و بعد لثه هایشان و دندان هایشان را ماساژ بدهند. حالا دلیل علمی چیه؟ خداوند این دندان ها را طوری افریده که وقتی بدن با کمبود کلسیم دچار می شود از کلسیم دندان ها برداشته نمی شود . خوب علت کرم خوردگی چیه؟ ما اگر ترشی و شور زیاد خوردیم بزاق دهان ما اسیدی می شود وقتی این بزاق دهان اسیدی شود کلسیم دندان را بر می دارد . خوب حالا ما با نمک این حالت اسیدی را خنثی می کنیم.راستی علت اینکه معده  ترش می کنه این است که غذای چرب و سرخ کردنی می خوریم. شاید کسانی که این مطلب را می خوانند شاید شیمی خوانده باشند به ان ها می گم اشتباه نکنید نمک با اسید تر کیب نمی شود بلکه واکنشش را خنثی می کند. این را به یاد داشته باشید که معصومین نمک نمی خوردند بلکه می چشیدند.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 14:59  توسط رضا  | 

موهای زائد

ان هایی که موهای زائد زیاد دارند نباید عصبی بشوند.من 26 سال در اصفهانم ، یک دختر یا خانومی که اعصاب آرامی داشته باشه ندیدم.

یکی از عمده علت هاش عصبی شدن است، خوردن شیرینی های قنادی هاست، غذاهای ساندویچی و مرغ است.نمک زیاد خوردن ادم را عصبی می کند.در پست بعدی درباره فواید و ضرر های نمک می نویسم.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 14:57  توسط رضا  | 

کسانی که می خواهند هیچ وقت گوارش ششان دچار مشکل نشه...

کسانی که می خواهند هیچ وقت گوارش ششان دچار مشکل نشه بیان دندان هایشان ضبدر 2 کنند یک مقدار قذا را بیشتر بجوند هم لاغر می شوند هم بدنشان تناسب پیدا می کنه و هیچ موقع مریض نمی شوند.دیگه این خانوم ها هم نمی خواهند پول حاجاقا ببرند بدن دکتر ژل لاغری بگیرند بعد رژیم لاغری بگیرند یا بروند عطاری و یک لیوان سرکه بخورند و بعد استخوان درد بگیرند و مراجعه بکنند به پزشک فکر کنه که سرطان مغز و استخوان گرفتند. چون یک مریضی بود من رفتم بالا سرش درد شدید استخوانی داشت حتی این ها مجبور شدند نمونه مغز و استخوان از بیمار بگیرند دیدن هیچ چیش نیست من رفتم بالا سرش گفتم چکار کردی گفت من رژیم لاغری گرفتم.چی خوردی ، روزی یک لیوان سرکه می خوردم.نزدیک 400 هزار تومان خرجش شد بهش گفتیم این اثرات اون سرکه ای بود که خوردی استخوان درد گرفتی. بعد یکسری از خانوم ها دلش می خواهد هرچی می خواهند بخورن بعد یک قرص بخورند لاغر بشوند.ما چنین چیزی نداریم.

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 14:56  توسط رضا  | 

نمی خواهم هیچ وقت افسرده ، ناراحت و عصبی بشوم

کسانی  که نمی خواهند دچار افسردگی، نگرانی و ناراحتی های عصبی شوند این این روشی که می گم انجام بدن.

 

50 عدد بادام درشت را خیس می کنند، پوس می کنند، می شویند و بعد می ریزند داخل مخلوط کن ، سه الی 4 قاشق عسل می ریزند و چهار لیوان اب خنک می ریزند و بعد 5 دقیقه این محلول را مخلوط می کنند.

یک شیر فوق العاده سفید، چرب، خوشمزه و شیرین به دست می اید. این را آرام،آرام میل می کنند و هر نوع نگرانی، افسردگی ، ناراحتی های عصبی دارند از بین می رود انشاالله.

 

 

این به دوستان بگویم که درمان میگرن، ارترز، رماتیسم و بیماری های دیگرکه درمان درست حسابی ندارند در قران درمانشان است.

زمانی که بازید کنندگان زیاد شد میزارم.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام مرداد 1386ساعت 8:38  توسط رضا  | 

المانی های زرنگ

اقا می دونید چرا المانی ها وقتی یک ایرانی می رود داخل کشورشان سریع بهش اقامت می دهند؟

چون نسل ان ها به سمت منفی رشد می کند.

منظورم این است هر نسل از نسل قبلی پست تر است.

امید وارم که المانی ها بهشون بر نخورد چون یک واقعیت است نمی شود کاریش کرد.

حالا ما فقط المانی ها را نمی گوییم ، یکسری از کشورهای دیگر هم هستند. چون نمی خواهم مطلب سیاسی نام نمی برم.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم مرداد 1386ساعت 15:57  توسط رضا  | 

خرما و بادام بخورید، چرا؟؟؟

کسی که هر شب 10 الی 15 تا مغز بادام را با 3 الی 5 تا خرما را بخورد تا اخر عمرش نه سایدگی استخوان می اید سراغ اش نه ارترز نه رماتیسم می گیرد، برای اینکه خداوند بیش از 20 بار خرما را در قران بیان کرده است، خرما دارای ویتامین D زیادی است و برای جذب کلسیم ویتامین D نیاز داریم. و یکی از شگفتی ها اش این است که دارای پتاسیم و ضد سرطان است علاوه بر ان ما به جای لبنیات خرما و بادام را پیشنهاد می کنیم. یکی از شگفتی های بادام این است که کسانی که استفاده کنند هیچ موقع عصبی نمی شوند.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم مرداد 1386ساعت 14:49  توسط رضا  | 

ماست نخورید!!!

داخل غذای گاو چی می ریزند؟ زایعات کشتارگاه ها ، مثل پودر خون ، پودر گوشت ، پودر چربی، کود مرغ ، کود شیمیایی ازت و جوش شیرین که برای چرب شدن شیر گاوبه او می دهند و در نتیجه گاو  جنون می گرد زیرا گاو  گوشت خوار ، خون خوار ، استخوان خوار که نیست. خوب حالا این ماست خوردن دارد یا نه. خوب اگر ندارد خوب نخورید چون این ماست در شعن انسان که نیست. ما معتقدین که همه چیز را آلوده کردند. ما باید سعی کنیم که چیزی که الودگی اش کمتر است بخوریم ، الان همین میوه ای که می خوریم الوده است واقعاً، ولی خوب چاره ای نیست، مگر اینکه برویم روستایی که دور از انسان ها باشیم و این هم سخت واقعاً.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم مرداد 1386ساعت 14:48  توسط رضا  | 

خداوند فرموده است هر کسی که غذای پست خورد...

خداوند در سورهی بقره ایه 61 می فرماید:اگر کسی غذای پست خورد به ذلت می افتد. خداوند بر بنی اسرائیل غذای خوب نازل می کرد ولی این ها گفتند ما عدس،خیار،پیاز و سیر می خواهیم بخوریم .

 حالا شاید کسانی بگویند این ها مگه پستند؟نه این ها پست نیست در مقابل غذای خوبی که خداوند بر ان ها نازل می کرد پست است.

غذای که خداوند بر ان ها نازل می کرد غذای بود که به راحتی هضم می شد،جذب می شد و با حداقل ان ها زندگی می کردند و نشاط پیدا می کردند و بینش پیدا می کردند،این ها نخواستند بینش پیدا کنند.

حالا م می گویم که چه بیماری های می توان با ایه 61  همین سوره درمان کرد.یک نمونه اش پیاز است، کسانی که دچار ورم مثانه شدند و ادرارشان دفع نمی شود.درمانش همین پیازی که در سوره ی بقره ایه 61 است ، یکی از ان درشتاش را رنده کنید و بزارید روی مثانه شخص بعد از 5 دقیقه ادرار دفع می شود. حالا این ثواب دارد یا اینکه رفتی قبرستان قران خواندی؟!؟!؟ یا همین خیار ، که خودش یک سرم کامل است. سرم 95% آب است و بقیه اش نمک یا قند یا مجموع این دو تا است.خیار هم 95% آب است و 5% ان اکثر املاح بدن است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم مرداد 1386ساعت 14:47  توسط رضا  | 

خواص عسل

{۱}عسل عبارت از تراوشات و شیرابه گیاهان است که بوسیله زنبور عسل جمع‌آوری شده و تغییر و تبدیلاتی در آن به عمل آمده و در کندو ذخیره می‌شود. برای تبدیل شیرابه گیاه یا Nector به عسل ، ساکارز که قسمت عمده قند گیاهی را تشکیل می‌دهد، در اثر عمل آنزیمهای مترشحه بوسیله زنبور عسل به قندهای ساده گلوکز و لولز تبدیل می‌شود. بنابراین قندهای عمده آن گلوکز و لولز هستند و مقدار ساکارز آن نبایستی از 8 درصد متجاوز باشد. علاوه بر این قندهای دیگری از قبیل ایزومالتوز ، رافینوز ، ملزیتوز و غیره نیز به مقادیر کم در آن موجود است.

PH عسل ، اسیدی است و اسید عمده آن اسید فرمیک می‌باشد، ولی اسیدهای آلی دیگر از قبیل اسید استیک ، اسید سیتریک ، اسید مالیک ، اسید تانیک ، اسید اگزالیک و غیره در آن یافت می‌شوند.

عسلهای مختلف در طول مدت نگاهداری ایجاد کریستال می‌نمایند. سرعت شکرک زدن به نسبت بین گلوکز و لولز بستگی دارد. مقدار لولز عسل معمولا بیشتر از میزان گلوکز است و هر قدر مقدار لولز کمتر باشد، شکرک زدن زودتر و سریعتر انجام می‌شود.در عسل هیچ میکروبی بیش تر از سه روز زنده نمی ماند.

منبع:daneshnameh.roshd.ir

یکی از شفاهایی که خداوند توصیه کرده است عسل است. عسل غذای مغز است و تنها موادی است که برای جذب قند ان نیاز به انسولین نیست. شاید بعضی ها بدانند که برای جذب قند لوزالمعده ماده ای ترشح می کند به نام انسولین که اگر ترشح نکند شخص دچار بیماری دیابت می شود.در عسل هیچ میکروبی و ویروسی بیشتر از 4 روز زنده نمی ماند.

 

منبع:خود وبلاگ 

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم مرداد 1386ساعت 16:25  توسط رضا  | 

غذای میکروب

ایا می دانستید غذای میکروب شکلات،خون و نوعی جلبک که در اب های جنوب وجود دارد است.          

پس به جای هدیه شکلات به کودکان به ان ها کشمش،بادام،فندق و گردو هدیه دهیم.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم مرداد 1386ساعت 16:18  توسط رضا  | 

چای و سوسیس کالباس نخورید!!!

حالا ما به اینکه سوسیس و کالباس از چه گوشتی و موادی  درست می شود کار نداریم.برای نگه داشتین این، که مردم بخورند به ان ماده ای می زنند به نام سدیم نیترید که یک ماده ی افزودنی شیمیایی است،نیترید ها عموماً سمی هستند،خوب وقتی ما این را می خوریم می رود داخل معده ما، معده ی ما یک اسید دارد به نام اسید کلریرید.در واقع اگر به خواهیم اسید معده ی ما چیه، رقیق شده اش همین جوهر نمک است،در روز کسانی که اعصاب آرامی دارند دو ایتر از ان در معده ی شان ترشح می شود و کسانی که اعصاب آرامی ندارند چهار لیتر ترشح می شود خوب حالا این وقتی روی  سنگ بریزید سنگ را سوراخ می کند، اینجا به عظمت خدا پی می بریم.

این اسید معده با سوسیس و کالباس ترکیب می شود و اسید نیتروز+نمک طعام می دهد.این اسید نیتروز در بدن به دو قند تجزیه می شود یکی کزانتین و دیگری هیپوکزانتین که در چای هم وجود دارد.خوب حالا این ها چه کار می کنند.

عزیزان بدن ما به  بیست نوع  اسید امینه نیاز داره، که ده نوع ان را خود بدن میسازد و ده نوع دیگر از راه غذا به بدن می رسد خوب ترکیب توالی این چه جوری است؟ این سه به سه با هم ترکیب می شود و وقتی این ساخته شد یا ترکیب شد زنجیره ی DNA را تشکیل می دهد.

خوب وقتی شما چای میخورید یا سوسیس و کالباس این کزانتین و هپوکزانتین اسید امینه ها را دو به دو ترکیب می کند و یک پروتئن جدید می شود که ساختمان DNA شما آن را نمی شناسد وقتی که شناخته نشد ازاد می ماند و در نتیجه تبدیل می شود به غدد سرطانی بعد می چسبید به یغه خدا که خدایا من چه هیزم تری به تو فروختم که به من سر طان دادی. بابا خودت روزی ده تا لیوان چای خوردی  یا سوسیس و کالباس خوردی!!!
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم مرداد 1386ساعت 15:31  توسط رضا  | 

ایا میدانستید...

ایا می دانستید وقتی گوجه فرنگی را با چاقو ببریم خاصیت اش را از دست می دهد.   

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم مرداد 1386ساعت 8:33  توسط رضا  | 

آیا می دانستید ته خیار...

بعضی ها ته خیار را مکنند ودور می اندازند زیرا تلخ است که این ظلم به خود است،در ته خیار مواد معدنی بسیار وحیاتی وجود دارد که بدن انسان به ان نیازمند است.

اگر شما از ته خیار شروع به خوردن کنید (آهسته) اصلاً مزه ی تلخی را نمی فهمید زیرا در اول ته خیار (قبل ازهمانجایی که تلخ است) یک ماده ی بی حس کننده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و پنجم مرداد 1386ساعت 19:36  توسط رضا  | 

حدیث امام رضا

امام رضا می فرمایند کبد مرکز غم وکلیه مرکز شادی، چرا؟

واقعاً پزشک های امروزی چنین علمی دارند که چنین مطلبی بگویند.

در زیر یک فایل صوتی قرار دارد که دکتر {خدادادی} کاملاً دلیل را تو ضیح می دهد. و می گوید چه کار کنیم که افسرده نشویم.واقعاً عالی.

دانلود  حجم ۶۵۸ کیلوبایت
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و پنجم مرداد 1386ساعت 19:27  توسط رضا  |